Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel Znojmo

Inzerát z úřadu práce
Plat: 35 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Dobšická 3697, Znojmo, Jihomoravský

Společnost PSOTA transport s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel.

Popis pracovní pozice

Řidičský průkaz sk. C+E
- Profesní průkaz
- Kartu do tachografu
- Zdravotní způsobilost
- Samostatnost a odpovědnost
- Průkaz ADR vítán
- Praxe v MKD výhodou

Nabízíme:
- Destinace CZ,SK,AT,D,FR,
- Vozidlo značky SCANIA
- Garantovaný výplatní termín
- Věrnostní program
- Měsíční odměny
- Profesní školení

Kontakt

PSOTA transport s.r.o.Kontaktní osoba:
Karel Psota, ml.   +420 607 938 289

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) PSOTA transport s.r.o. (IČO 26909871), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.