řidič na rozvoz lahůdek a cukrářských výrobků - skladník Plzeň

Inzerát z úřadu práce
Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Křimická 809, Plzeň, Plzeňský

Společnost Lahůdky JAPE s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných).

Popis pracovní pozice

Práce na DPČ, po zaučení možná pracovní smlouva.
Požadujeme spolehlivost, samostatnost, ŘP sk. B, praxe vítaná
vysoké pracovní nasazení, výpis z TR.
Po zapracování k základní mzdě prémie.
Pracovní doba: po-pá od 5-13:30 h

Kontakt

Lahůdky JAPE s.r.o.Kontaktní osoba:
Malotová   +420 377 350 314

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Lahůdky JAPE s.r.o. (IČO 28024788), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.