řidič-kurýr Tachov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 82 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Karoliny Světlé 505, Tachov, Plzeňský

Společnost Jana Holátová hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných).

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce Habrmannovo nám.803/4,Plzeň a Karolíny Světlé 505,Tachov
řidičský průkaz sk. B
jedná se o práci řidič-kurýr a údržbu provozoven Tachov,Plzeň
Vystupování a schopnost komunikace s lidmi,ČJ
manuální zručnost-údržbové práce
pracovní poměr dle domluvy
možnost na hlavní PP, DPČ,zkrácený úvazek
Flexibilní prac. doba min 20 hodin týdně

Kontakt

Jana HolátováKontaktní osoba:
Jana Holátová   +420 731 538 228

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Jana Holátová (IČO 61126055), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.