řidič vzv Slavětín

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 1, Slavětín, Olomoucký

Společnost DCD IDEAL spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči vysokozdvižných vozíků.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Slavětín č.p. 1. Nástup možný ihned.
Náplň práce: nakládka, vykládka zboží a materiálu; úklid skladových ploch; kontrola dokumentů; zodpovědnost za skladové hospodářství.
Nabízíme: práci na HPP, odpovídající mzdové ohodnocení, 4 týdny dovolené, stravenky, přátelský kolektiv.
Požadujeme: manuální zručnost; spolehlivost; pečlivost; praxe ve skladu vítána; znalost práce na PC; zkoušky na VZV výhodou, případně zajistíme; práce je vhodná pro ženy i muže.
Prac. doba: PO - PÁ 6:00 - 14:00 hod., 14:00 - 22:00 hod., 22:00 - 6:00 hod.
První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo mailem.

Kontakt

DCD IDEAL spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Petra Bartoňová   +420 737 269 010

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) DCD IDEAL spol. s r.o. (IČO 47217022), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.