Pracovník na expedici uzenin - noční směna Klatovy

Inzerát z úřadu práce
Plat: 27 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Maxima Gorkého 682, Klatovy, Plzeňský

Společnost MASO WEST s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků.

Popis pracovní pozice

Pouze noční směna, fyzicky náročnější práce
POŽADUJEME: pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, psychická odolnost, fyzická zdatnost
MZDA: od 27 000 Kč hrubého/měsíc + prémiová složka + příplatky za noční
NABÍZÍME: příspěvek na stravování, NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 5 000 Kč
KONTAKT nejdříve telefonický Ing. Kurc (8 - 14 hodin v pracovní dny), v případě nezastižení kontaktní osoby je možné se obrátit na Ing. Necudovou 730 899 452.

Kontakt

MASO WEST s.r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Pavel Kurc   +420 724 149 075

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) MASO WEST s.r.o. (IČO 25237349), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.