Skladník Cítoliby

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Tyršovo náměstí 47, Cítoliby, Ústecký

Společnost RYBKA CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků.

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce: Louny
povědomí o skladovém hospodářství, osvědčení na VZV - výhodou, praxe - výhodou, zdravotní prohlídka
zájemci domluvte si telefonicky osobní jednání na tel. č.: 724740188, email: jednatel@dopravarybka.cz

Kontakt

RYBKA CZ s.r.o.Kontaktní osoba:
František Rybka, jednatel společnosti   +420 724 975 749

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) RYBKA CZ s.r.o. (IČO 28740173), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.