Skladník - drogerie Brno

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Přadlácká 40, Brno, Jihomoravský

Společnost Velkoobchod LUKA s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků.

Popis pracovní pozice

První kontakt telefonicky od 8-17 hod. nebo e-mailem: Lcervik@volny.cz
Sklad drogérie s rozvozem zboží. Nutný ŘP sk.B.

Kontakt

Velkoobchod LUKA s.r.o.Kontaktní osoba:
Lubomír Červík   +420 603 432 048

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Velkoobchod LUKA s.r.o. (IČO 01768824), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.