Skladník/ce - řidič/ka Uhřice

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 132, Uhřice, Jihomoravský

Společnost Dagmar Sovová hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Dagmar Sovová, Uhřice č.p. 132,
696 34 Žarošice.
Upřesňující informace: Řidičské oprávnění sk. C a průkaz na VZV výhodou.
Zam. výhody: Příspěvek na stravování.
Kontakt: tel. 518 631 639, 777 307 897, e-mailem: Info@stavebninysova.cz.

Kontakt

Dagmar SovováKontaktní osoba:
Dagmar Sovová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Dagmar Sovová (IČO 64481069), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.