Sociální pracovník/ce Cvikov

Plat: 18 120 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pivovarská 693, Cvikov, Liberecký

Společnost OSTARA, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené.

Popis pracovní pozice

Vzdělání:
- Vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání získané studiem v bakalářském nebo magisterském studijním programu zaměřeném na sociální práci (odborná způsobilost dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách).
Odborné znalosti:
-Zodpovědnost, samostatnost a spolehlivost.
-Schopnost samostatného rozhodování.
-Organizační schopnosti a dovednosti.
-Schopnost týmové spolupráce a dobré komunikační dovednosti.
-Tvořivé a kreativní myšlení.
-Dobrá znalost zákonů a standardů kvality.
-Znalost práce s výpočetní technikou.
-Kladný postoj k lidem s hendikepem
Praxe v oboru:
-Výhodou je alespoň 2 roky práxe v sociálních službách.
-Výhodou je zkušenost práce s naší cílovou skupinou - lidí se mentálním postižením.
Další požadavky:
- Trestní bezúhonnost.
-Řidičské oprávnění skupiny B (výhodou je řízení minibusu)..
Nabízíme:
- stravenky

Kontakt

OSTARA, příspěvková organizaceKontaktní osoba:
Hanušová, Šajtarová   +420 733 539 853,731 848 677

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) OSTARA, příspěvková organizace (IČO 48282944), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.