Produktový specialista Katovice

Plat: 23 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Kosmetická 450, Katovice, Jihočeský

Společnost PENTA CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti prodeje a nákupu informačních a komunikačních technologií.

Popis pracovní pozice

Doba určitá - po uplynutí v případě oboustranné spokojenosti prodloužení. Firma má velký zájem na dlouhodobé spolupráci.
Požadavek na zaměstnance - komunikativnost, chuť do práce, chuť pracovat s produkty PC a FOTO
O firmě - Chceme, aby byli naši zaměstnanci spokojeni. Ve firmě je příjemná atmosféra, lidé mají velkou podporu od kolegů i od vedení společnosti.
VÝHODY: Stravenky, firemní stravování, SIM karta, firemní akce, zaměstnanecká sleva

KONTAKT: Kazdová Radmila, tel.: 608080868, e-mail: kazdova@penta.cz

Kontakt

PENTA CZ s.r.o.Kontaktní osoba:
Radmila Kazdová   +420 608 080 868

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) PENTA CZ s.r.o. (IČO 25193546), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.