Elektrikář, seřizovač Jevíčko

Inzerát z úřadu práce
Plat: 32 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Biskupická 776, Jevíčko, Pardubický

Společnost RABBIT Trhový Štěpánov a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební a provozní elektrikáři.

Popis pracovní pozice

POŽADAVKY: praxe v oboru, časová flexibilita, pečlivost, nápaditost, spolehlivost, vyhláška § 50
NABÍZÍME: PP na dobu určitou, podnikové benefity, služební telefon, příspěvek na dopravu, náborový příspěvek
KONTAKT: telefonicky, e-mailem (zaslat životopis)

Kontakt

RABBIT Trhový Štěpánov a.s.Kontaktní osoba:
Daniel Lusk, ředitel   +420 728 371 658

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) RABBIT Trhový Štěpánov a.s. (IČO 18622437), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.