Klempíř - pokrývač, svářeč izolačních folií Rokytnice nad Jizerou

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 596, Rokytnice nad Jizerou, Liberecký

Společnost Tomáš Hájek hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební klempíři.

Popis pracovní pozice

dobré pracovní nasazení, práce ve výškách, ovládání klempířských strojů

doprava na pracoviště

kontakt: telefonicky, e-mailem

Kontakt

Tomáš HájekKontaktní osoba:
Josef Hájek   +420 724 211 601

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Tomáš Hájek (IČO 75474999), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.