Svářeč co2

Plat: 28 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,

Společnost Markmont, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Svářeči.

Popis pracovní pozice

SVÁŘEČ CO2
Místo výkonu práce: ŠENOV U OSTRAVY

NÁPLŇ PRÁCE:
Pro strojírenský podnik v Šenově u Ostravy přijmeme svářeče se znalostí i zámečnické práce.
POŽADAVKY
• vyučení ve strojním oboru
• praxe v oboru nutná min. 2 roky
• svářečský průkaz CO2 (i propadlý - obnovíme)
• velmi dobrá znalost výkresové dokumentace nutností
• jeřábnický a vazačský průkaz výhodou
• manuální zručnost
SMĚNY:
• Dvousměnný provoz s možností přesčasů. Možnost 12 hodinových směn.
NABÍZÍME:
• práci na HPP
• možnost přesčasů
• nástup ihned
• možnost záloh

MZDA:
NA 170 KČ / HOD. ČISTÉHO

V případě zájmu volejte či pište na tel: 777 743 051 nebo zasílejte své životopisy na e-mail: plzen@markmont.eu

Kontakt

Markmont, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Nikola Paldusová   +420 777 743 051

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Markmont, s.r.o. (IČO 28175425), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.