Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři Znojmo

Plat: 23 760 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pontassievská 317, Znojmo, Jihomoravský

Společnost Správa nemovitostí města Znojma, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři.

Popis pracovní pozice

Specifikace pozice
- plánování, příprava a realizace různorodých projektů,
- rozpracovávání daného projektu na dílčí úkoly, kontrola a dohlížení na jejich plnění,
- řízení a koordinace pracovních týmů, zodpovědnost za harmonogram
Požadavky:
- zkušenosti s vedením či spoluúčastí na projektech
- zkušenosti v oblasti nasazování řídících systémů
- aktivní přístup k řešení úkolů, flexibilita, orientace na výsledek, znalost v oblasti IT vývoje
stravenky, týden dovolené navíc

Kontakt

Správa nemovitostí města Znojma, příspěvková organizace

Kontaktní osoba:
Bc. Darina Čížková

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Správa nemovitostí města Znojma, příspěvková organizace (IČO 00839060), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.