úředník/úřednice investiční referent/referentka městského úřadu sokolov

Plat: 20 450 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Rokycanova 1929, Sokolov, Karlovarský

Společnost Město Sokolov hledá vhodného kandidáta na pozici Technici přípravy a realizace investic, inženýringu v ostatních průmyslových oborech.

Popis pracovní pozice

Upřesňující informace:
Druh práce: příprava projektů a realizace investičních akcí a oprav stavebního charakteru nemovitého majetku města; stavební údržby nemovitého majetku města; příprava výběrových řízení včetně následné koordinace dodavatelů a jiných účastníků stavby.
Požadavky na uchazeče a postup pro přihlášení do výběrového řízení jsou uvedeny v příloze e-mailu, na www.sokolov.cz v části Volná pracovní místa MÚ Sokolov a na úřední desce Městského úřadu Sokolov.
Termín pro podávání přihlášek do: 19.10.2018.

Zaměstnanecké výhody:
- pružná pracovní doba,
- sociální fond,
- stravenky

Způsob kontaktu:
- na výběrovém řízení - Bude oznámeno uchazečům po termínu pro podávání přihlášek.
- e-mailem - richard.pribyl@mu-sokolov.cz

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Město SokolovKontaktní osoba:
Richard Přibyl   +420 359 808 153

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Město Sokolov (IČO 00259586), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.