Pracovníci na údržbu evropsky významných lokalit Protivín

Inzerát z úřadu práce
Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Masarykovo nám. 12, Protivín, Jihočeský

Společnost Krajské školní hospodářství, České Budějovice, U Zimního stadionu 1952/2 hledá vhodného kandidáta na pozici Technici v oblasti lesnictví.

Popis pracovní pozice

Pracovištěm je 25 Evropsky významných lokalit projektu LIFE na území Jihočeského kraje.
Jedná se o údržbu a správu přírodních rezervací po JČ kraji.
Výhodou: ŘP sk. B, E, T
Nabízíme: 25 dní dovolené.
Více informací o pracovní pozici: p. Ladislav Lešák tel. 602 433 830 nebo email: lesak@kshcb.cz

Kontakt

Krajské školní hospodářství, České Budějovice, U Zimního stadionu 1952/2Kontaktní osoba:
Ladislav Lešák   +420 602 433 830

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Krajské školní hospodářství, České Budějovice, U Zimního stadionu 1952/2 (IČO 71294775), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.