Učitel,- ka 1. stupně základní školy Pelhřimov

Plat: 26 020 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Osvobození 1881, Pelhřimov, Vysočina

Společnost Základní škola Pelhřimov, Osvobození 1881, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé na 1. stupni základních škol.

Popis pracovní pozice

Požadujeme: odbornou kvalifikaci získanou VŠ studiem (ideálně v akreditovaném magisterském studijním programu v oblasti pedagogických věd zaměřené na přípravu učitelů 1. stupně ZŠ), komunikativnost, vysoké pracovní nasazení.

Nabízíme: čerpání z fondu FKSP (příspěvek na stravování, sportovní a kulturní akce, vitamíny, penzijní spoření atd.), moderní technické a sportovní zázemí.

Nutný telefonický kontakt předem!

Kontakt

Základní škola Pelhřimov, Osvobození 1881, příspěvková organizaceKontaktní osoba:
Mgr. Vladimíra Madronová, ředitel školy   +420 565 326 555,728 949 562

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Základní škola Pelhřimov, Osvobození 1881, příspěvková organizace (IČO 70876096), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.