Učitel/ka přírodopisu, popřípadě i chemie Pardubice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Družstevní 305, Pardubice, Pardubický

Společnost Základní škola Pardubice-Polabiny, Družstevní 305 hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé na 2. stupni základních škol.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce Pardubice - Polabiny.
Krátkodobé zamětnání na dobu určitou 3.12.2018 - 28.2.2019
Učitel/ka PŘ + CH po dobu nemoci, tj. 2 - 3 měsíce, plný úvazek 22 hodin
Místo je vhodné i pro absolventy, studenty VŠ či důchodce.
Požadujeme: výpis z rejstříku trestů, zdravotní prohlídku.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Základní škola Pardubice-Polabiny, Družstevní 305Kontaktní osoba:
Mgr. Jana Lokvencová   +420 466 401 885,466 401 558

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Základní škola Pardubice-Polabiny, Družstevní 305 (IČO 48161292), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.