Učitel všeobecných předmětů - čj, on Liberec

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 470 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Truhlářská 360, Liberec, Liberecký

Společnost Střední škola strojní, stavební a dopravní, Liberec II, Truhlářská 360/3, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách.

Popis pracovní pozice

Nástup dle dohody,
Vzdělání podle zákona 563/2004 Sb.
Životopis zasílat e-mailem

Kontakt

Střední škola strojní, stavební a dopravní, Liberec II, Truhlářská 360/3, příspěvková organizaceKontaktní osoba:
Jana Folkrtová, personalistka   +420 488 880 372

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Střední škola strojní, stavební a dopravní, Liberec II, Truhlářská 360/3, příspěvková organizace (IČO 00526517), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.