Pracovník/ce úklidu Olomouc

Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Rolsberská 1271, Olomouc, Olomoucký

Společnost SIMACEK FACILITY CZ, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči prodejních prostor.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Rolsberská č.p. 1271/10, Olomouc. Nástup dle dohody.
První kontakt je možný POUZE telefonicky.

Kontakt

SIMACEK FACILITY CZ, spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Witala   +420 725 550 804

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) SIMACEK FACILITY CZ, spol. s r.o. (IČO 15549470), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.