Vedoucí skladu výdejny Hlubočky

Plat: 28 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Nádražní 400, Hlubočky, Olomoucký

Společnost Industrial Distribution Group Integrated Supply of Czech Republic s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Úředníci ve skladech.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Nádražní č.p. 400, Hlubočky. Nástup možný ihned. Prac. doba: 7:30 - 16:00 hod.
Požadujeme: vedoucí týmu výhodou; řidičské oprávnění; znalost MS Office (širší Excel znalosti); empatie, schopnost týmové práce, manažerské, komunikační dovednosti.
Pracovní náplň:
- 1x denně: schvalování faktur SAP; objednávky Compass; docházka; operativa; kontrola dodacích listů do Matrix
- 1x týdně: vytváření metrik za předchozí týden; objednávání kancelářských potřeb OD do skladu
- 1x měsíčně: docházka pracovníků výdejny; spotřeba kancelářských potřeb dle spotřeby dle uzávěrky
Podle požadavku:
- práce ve skladovém systému Matrix (příjem, výdej nástrojů), kontrola příjmů dle dod. listů; kontrola stavu meziskladu 77, kontrola stavu objednávek, řešení s dodavatelem. přebírání nástrojů a odesílání
- sklad - příjem, výdej, vyhledávání historie, kontrola stavu, příjem výdej zápůjček
- Storeroom reports stahování dat pro metriky, stažení dat o výdejích
- práce v SAPu
- zadávání požadavků na: Správa budov; Údržba; Screening; IT helpdesk; Office Depot (internetové objednávání).
Nabízíme: práce ve stabilní mezinárodní společnosti, výhodné platové podmínky.
První kontakt je možný POUZE mailem.

Kontakt

Industrial Distribution Group Integrated Supply of Czech Republic s.r.o.

Kontaktní osoba:
Martin Hubner

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Industrial Distribution Group Integrated Supply of Czech Republic s.r.o. (IČO 02983796), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.