Vedoucí prodejny Čáslav

Inzerát z úřadu práce
Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Svat. Čecha 1758, Čáslav, Středočeský

Společnost ElPe CZ, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí pracovních týmů v prodejnách.

Popis pracovní pozice

Upřesňující informace: zkušenosti s vedením týmu, příjemné vystupování, loajalita, zodpovědnost, znalost elektromateriálu, práce na PC.
Nabízíme: stravenky.
V případě zájmu zasílejte své životopisy na email: peroutka@elektro-svitidla.com, případně se dostavte osobně na prodejnu ElPE CZ.
Místo výkonu práce: Svatopluka Čecha 1758, Čáslav

Kontakt

ElPe CZ, s.r.o.Kontaktní osoba:
Radek Peroutka, jednatel  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ElPe CZ, s.r.o. (IČO 27139743), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.