Administrativní pracovník/ce Liberec

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Františkovská 81, Liberec, Liberecký

Společnost SOLKIN s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci.

Popis pracovní pozice

Komunikační prostředník mezi zaměstnanci firmy a obchodními partnery, úřady, lékaři apod. K práci k dispozici služební automobil.
Požadavky: ŘP sk. B - aktivní řidič, nutná znalost ukrajinštiny (ruštiny), základní znalost práce na PC, spolehlivost, flexibilita
Pracovní doba: 8.00-16.30 hod.
Nabízené výhody: mobilní telefon, osobní ohodnocení formou prémií
Hlásit se předem telefonicky nebo e-mailem

Kontakt

SOLKIN s.r.o.



Kontaktní osoba:
Oleksandra Boichuk, jednatel   +420 608 730 177

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) SOLKIN s.r.o. (IČO 05566134), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.