Administrativní pracovník/ce - fakturant/ka Ostrava

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Nádražní 1844, Ostrava, Moravskoslezský

Společnost D + K Drmela, s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Ostrava, Nádražní 1844/153
Kontakt: emailem

Práce v kanceláři , komunikace s klienty i v anglickém jazyce, pomocné účetní práce.
Pracujeme v účetním programu POHODA.
Dobrá znalost anglického jazyka podmínkou.

Benefity: Stravenky, pitný režim(voda, káva) zdarma, vánoční odměny

Kontakt

D + K Drmela, s. r. o.Kontaktní osoba:
Radka Drmelová   +420 603 410 760

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) D + K Drmela, s. r. o. (IČO 25839021), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.