Vychovatel/ka Dubno

Plat: 24 810 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 100, Dubno, Středočeský

Společnost Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Dubno hledá vhodného kandidáta na pozici Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami).

Popis pracovní pozice

Pozice: vychovatel/ka
Požadavky:
vzdělání SOÚ pedagogického zaměření nebo ÚSO + DPS
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, příspěvek na dovolenou
Nástup od 1.11.2018 na dobu určitou do 31.10.2019.
Mzda: 24 810,- až 28 650,- Kč
Kontakt:Bílková Pavla, tel.: 318 679 046, e-mail: personal@dubno.cz
Místo výkonu práce:Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Dubno, Dubno č.p. 100

Kontakt

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, DubnoKontaktní osoba:
Pavla Bílková   +420 318 679 046

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Dubno (IČO 00659771), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.