Zámečník,svářeč Dačice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 28 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Berky z Dubé 163, Dačice, Jihočeský

Společnost Pavel Stejskal hledá vhodného kandidáta na pozici Zámečníci strojů.

Popis pracovní pozice

poptáváme zámečníka, svářeče. Svářečský průkaz výhodou, případně pomůžeme vyřídit.
Pracovní doba 7:00 - 16:00 hpd

Kontakt

Pavel StejskalKontaktní osoba:
Pavel Stejskal   +420 603 170 282

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Pavel Stejskal (IČO 67145183), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.