Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování Opatov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 13 350 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 274, Opatov, Pardubický

Společnost T&T - trade Holding s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování.

Popis pracovní pozice

KONTAKT: telefonicky (8-16h)

Kontakt

T&T - trade Holding s.r.o.Kontaktní osoba:
Marie Lorencová   +420 461 611 357

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) T&T - trade Holding s.r.o. (IČO 02493233), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.