šička ve výrobě konfekce strojní Petrovice u Karviné

Inzerát z úřadu práce
Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 570, Petrovice u Karviné, Moravskoslezský

Společnost Střední odborné učiliště DAKOL, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha šicích a vyšívacích strojů.

Popis pracovní pozice

Životopis s podrobným přehledem praxe zasílejte na e-mail: lajczykova.dagmar@dakol-karvina.cz

Kontakt

Střední odborné učiliště DAKOL, s.r.o.Kontaktní osoba:
DiS. Dagmar Lajczyková, vedoucí osobního oddělení  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Střední odborné učiliště DAKOL, s.r.o. (IČO 25831101), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.