Technik-čka bozp a po Plzeň

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Lindauerova 139, Plzeň, Plzeňský

Společnost SEASPOL s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici požární ochrany, revizní technici staveb.

Popis pracovní pozice

Životopis prosíme předem na e-mail: soucek@seaspol.cz
Požadujeme: SŠ vzděl. technického směru, ale lze i po absolvování rekvalifikačního kurzu technik BOZP a PO; uživ. znal. PC, ŘP sk. B, samostatnost, komunikativnost, ochota se dále vzdělávat.
Nabízíme:
nástupní mzda: 20000,- Kč.
Osobní automobil k dispozici i pro soukromé účely, mobilní telefon, stravenky.
Pracovní doba od 7:00 - 15:00 h

Kontakt

SEASPOL s.r.o.Kontaktní osoba:
Životopis  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) SEASPOL s.r.o. (IČO 45359024), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.