Stolař/ka - technik/čka Ostrava

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Cementová 183, Ostrava, Moravskoslezský

Společnost TOPDOORS CZ OSTRAVA s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci v dřevařství, papírenství a polygrafii.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Ostrava, Frýdek - Místek a okolí
Kontakt: telefonicky v pracovní době od 7:00 do 15:30 hod. na č. 603 825 899, e-mailem: lepik@toproors.cz nebo osobně na adrese Cementová 183/3, Ostrava - Hrabová

Náplní práce je stolařská výroba (nábytek, atd.) a montáže dveří, zárubní u zákazníků.
Požadujeme: řidičský průkaz sk. B, samostatnost, spolehlivost, praxe, znalost práce na PC.
Zaměstnanecké výhody: stravné, prémie. Nástup možný ihned!!!

Kontakt

TOPDOORS CZ OSTRAVA s.r.o.Kontaktní osoba:
Pavel Lepík   +420 603 825 899

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) TOPDOORS CZ OSTRAVA s.r.o. (IČO 25851969), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.