Designér - konstruktér / designérka - konstruktérka ocelových konstrukcí a strojních dílů Frýdek-Místek

Inzerát z úřadu práce
Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Frýdek-Místek, Moravskoslezský

Společnost BIRCHWOOD industrial s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Průmysloví a produktoví designéři.

Popis pracovní pozice

A11 z:17/10/2018 a:8/11/2018
Náplň práce:
- jedná se především o drobnější konstrukce ocelových palet a přepravních vozíků, krytování obráběcích linek, plošiny kolem linek a zavěšené konstrukce. U strojních dílů se jedná zejména o kontrolu výkresů před zadáváním do výroby
- součástí práce je i zaměřování, kontrola přesnosti již vyrobených kusů a případná kontrola při výrobě nebo instalaci.
Požadujeme:
- pokročilé znalosti AutoCadu včetně praxe v oboru a aktivní přístup, flexibilitu, samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost.
Nabízíme:
- stálou práci na hlavní pracovní poměr a velmi zajímavé finanční ohodnocení, telefon, počítač a po domluvě služební vozidlo (lze používat vlastní a dohodnout se na kompenzaci).
- pružnou pracovní dobu a po domluvě je možný také home office.
- telefon, počítač, služební automobil, flexibilní pracovní doba a po dohodě home office.Nástup možný ihned.
V případě zájmu pošlete životopis na e-mail: virova@birchwood.cz
Kontaktováni budou jen Ti uchazeči, kteří budou vybráni do užšího kola výběrového řízení. Děkujeme za pochopení.

Kontakt

BIRCHWOOD industrial s.r.o.Kontaktní osoba:
Mgr. Jana Vírová   +420 775 199 605

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) BIRCHWOOD industrial s.r.o. (IČO 28647963), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.