švadlena, šička Milevsko

Inzerát z úřadu práce
Plat: 17 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Sažinova 888, Milevsko, Jihočeský

Společnost BOZ CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech.

Popis pracovní pozice

Praxe v oboru vítána.
Vhodné i pro OZZ, OZP.
Pracovní doba Po - Pá - 6.00 - 14.30 hodin (možnost úpravy).
PP na dobu určitou s možností prodloužení.
Náplň práce: šití pracovních oděvů.
Nabízíme: stravenky.
Kontakt: p. Alena Princová, tel.: 777 757 162, e-mail: alenaprinc@seznam.cz

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

BOZ CZ s.r.o.Kontaktní osoba:
Alena Princová, jednatel   +420 777 757 162

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) BOZ CZ s.r.o. (IČO 26072807), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.