Projektový manažer / project manager Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Praha, Hlavní město Praha

Společnost ZEPHYR, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti prodeje a nákupu služeb.

Popis pracovní pozice

MVP: Praha
Kontakt: Kaufmannová Pavla Mgr., tel.: 255000111, e-mail: pavla.kaufmannova@havelpartners.cz. Prvotní kontakt e-amilem.
Společnost ZEPHYR, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Projektový manažer
Požadujeme: vysokoškolské vzdělání ekonomického zaměření, ruský jazyk na úrovni rodilého mluvčího, anglický jazyk na komunikativní úrovni, předchozí praxe na pozici projektový manažer výhodou.
Náplň práce: komplexní zpracování veškeré agendy spojené s výstavnickou komoditou, jednání s veletržní správou a dalšími dodavateli, jednání s klienty, příprava rozpočtu svěřených akcí, výkon akviziční činnosti na určených veletrzích s cílem získat nové klienty, příprava podkladů pro fakturaci a další.

Kontakt

ZEPHYR, s.r.o.Kontaktní osoba:
Mgr. Pavla Kaufmannová   +420 255 000 111

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ZEPHYR, s.r.o. (IČO 61506664), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.