Operátoři ve výrobě průmyslových baterií Raškovice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 17 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 247, Raškovice, Moravskoslezský

Společnost Saft Ferak a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Manipulační dělníci ve výrobě.

Popis pracovní pozice

A11 z:22/10/2018 a:12/12/2018
Náplň práce:
• práce ve výrobě NiCd průmyslových akumulátorů
• obsluha perforačních strojů, výměna jehel, obsluha niklovací linky a záslepu
• obsluha automatu, bodování.
Požadujeme:
• minimálně základní vzdělání spolu s technickým myšlením a manuální zručností
• praxe nebo SŠ vzdělání v technickém oboru výhodou
• základní znalost práce s PC
• schopnost týmové spolupráce
• zdravotní předpoklady k výkonu dané činnosti
• vysoké pracovní nasazení
• schopnost pracovat v třísměnném provozu.
Nabízíme:
• zaměstnání v zavedené a stabilní firmě
• odpovídající finanční ohodnocení
• nástup ihned nebo dohodou.
Zaměstnanecké benefity:
• týden dovolené nad rámec zákoníku práce, pololetní a roční odměny
• penzijní připojištění, závodní stravování, akce pro zaměstnance
• víkendové lázeňské pobyty aj.
• systematické vzdělávání.
Kontakt:
- telefonicky, emailem, uveden viz výše.

Kontakt

Saft Ferak a.s.

Kontaktní osoba:
Žaneta Sýkorová   +420 558 426 292

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Saft Ferak a.s. (IČO 27094308), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.