Administrativní pracovník v oddělení kvality Litoměřice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 23 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Mlékojedská 1994, Litoměřice, Ústecký

Společnost HKS-CZ, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci.

Popis pracovní pozice

požadujeme znalost NJ, nebo AJ slovem i písmem, znalost práce na PC, znalost PC programů MS Office: Excel, Word, Outlook, práce na internetu, příjemné vystupování, samostatnost, organizační schopnosti, práce v kolektivu.
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem.

Kontakt

HKS-CZ, s.r.o.Kontaktní osoba:
Miluše Šustrová, asistentka jednatele   +420 416 715 240

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) HKS-CZ, s.r.o. (IČO 25030469), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.