Technik Frenštát pod Radhoštěm

Inzerát z úřadu práce
Plat: 19 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Kopaná 1792, Frenštát pod Radhoštěm, Moravskoslezský

Společnost Noroo Bee Chemical Czech s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici v chemickém inženýrství a příbuzných oborech.

Popis pracovní pozice

z: 23.10.2018; a: 5.11.2018; jedná se o práci se surovinami k výrobě barev - míchání, tónování barev a testování vzorků pro automobilový průmysl, administrativní práce a práce v laboratořích, zajímavá práce s kompletním zaučením; pracovní doba: 7:00 - 16:00 hodin, hodinová přestávka na oběd; požadavky: minimálně ukončené SOU nebo SŠ, ochota se učit, ŘP B aktivní řidič, znalost práce na PC, schopnost samostatné i týmové práce, anglický jazykvýhodou - není podmínkou, ochota pracovat přesčas a dále se vzdělávat, pracovat na svém profesním a osobním růstu; zkušenosti v automobilovém nebo chemickém průmyslu a ostatní jazyky jsou vítány; firemní bonusy: nadstandardní benefity, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, jednou ročně firemní bonusy až 170% výše mzdy, příspěvek na cestovné, příspěvek na telefon, firemní snídaně, dovolená 4 týdny + 1 den za každý odpracovaný rok (max. 25 dní), možnost dalšího rozvoje - školení v ČR a v Koreji; v případě zájmu kontaktujte p. Petkova emailem

Kontakt

Noroo Bee Chemical Czech s.r.o.Kontaktní osoba:
Jan Petkov  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Noroo Bee Chemical Czech s.r.o. (IČO 27794008), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.