Vývojáři softwaru Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 80 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Za Brumlovkou 1559, Praha, Hlavní město Praha

Společnost HP Inc Czech Republic s. r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Vývojáři softwaru.

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce: Za Brumlovkou č.p. 1559/5,
Michle, 140 00 Praha 4
kontakt: Roldán Jana, e-mail: jana.roldan@ibs-sro.com
V této pozici budete vypracovávat softwarové skripty pro podporu operačních systémů a aktualizací systému BIOS, nástrojů, databází a nástrojů souvisejících s internetem. Budete se podílet na konfiguraci směrovačů, přepínačů a sítí, zajišťovat podporu L2 pro helpdesk, továrny HP, laboratoře a partnery, především v otázkách týkajících se instalace softwaru, připojení a infrastruktury. Požadujeme excelentní komunikační a prezentační dovednosti, aktivní znalost angličtiny, další jazyk výhodou.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

HP Inc Czech Republic s. r.o.Kontaktní osoba:
Jana Roldán  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) HP Inc Czech Republic s. r.o. (IČO 03208427), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.