školní asistent Puklice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 14 900 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 167, Puklice, Vysočina

Společnost Základní škola a mateřská škola Puklice, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Asistenti učitelů.

Popis pracovní pozice

Vzdělání stejné jako v případě asistenta pedagoga (úvazek 0,5 ve školní družině).
1. kontakt telefonicky od 8 do 16 hod. nebo e-mailem.

Kontakt

Základní škola a mateřská škola Puklice, příspěvková organizaceKontaktní osoba:
Mgr. Jaroslava Němcová, ředitelka   +420 774 106 715

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Základní škola a mateřská škola Puklice, příspěvková organizace (IČO 75024128), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.