Dělník dokončovacích stavebních prací Ostrov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Družební 1279, Ostrov, Karlovarský

Společnost J.P.L. LEŠENÍ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby.

Popis pracovní pozice

DĚLNÍK DOKONČOVACÍCH STAVEBNÍCH PRACÍ
Kontakt: pí Ježková Zdeňka, tel.: 739490885 (8:00 - 17:00), e-mail: zdenka.jezkova@jplleseni.cz, osobně na adrese: Jáchymovská 80, Karlovy Vary po telefonické domluvě

ŘO, jakékoli získané odbornosti - výhodou
podmínkou - dobrý zdravotní stav pro práce ve výškách
nesmí vadit pracovní cesty po dobu celého roku
Prémie po záuční době každý měsíc, záuční doba 1 měsíc, 180,-- Kč diety/denně

Místo výkonu práce: Středočeský, Plzeňský a Karlovarský kraj

Kontakt

J.P.L. LEŠENÍ s.r.o.Kontaktní osoba:
Zdeňka Ježková   +420 739 490 885

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) J.P.L. LEŠENÍ s.r.o. (IČO 26345579), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.