Bezpečnostní administrátor ict Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Na vápence 915, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Státní pokladna Centrum sdílených služeb, s. p. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci bezpečnostních systémů a ochrany údajů.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Na vápence 14, Praha 3. Kontakt emailem kariera@spcss.cz nebo telefonicky 225515665 od 9:00 - 14:00hod.
Praxe v oblasti kybernetické bezpečnosti, zkušenost z ostatních oblastí KB výhodou; orientace v síťových a bezpečnostních prvcích (TCP/IP, Firewall, IDS, Endpoint, SIEM etc.) výhodou; orientace v prostředí Cisco, Office 365 (InTune, AIP…) výhodou; zkušenosti s veřejným sektorem výhodou; zájem o moderní nástroje a trendy v daném oboru; znalost angličtiny;
samostatnost, flexibilita, zodpovědnost, organizační schopnosti, profesionální vystupování v rámci týmu i vůči zákazníkovi.
Náplň práce: Správa autentizačních prvků a přístupových práv; evidence a správa účtů v ICT;
správa logů a protokolů OS, DB, aplikačních serverů a síťové infrastruktury; provádění pravidelných kontrol informačních aktiv; zajištění trvalého výkonu ochranných funkcí při provozu ICT; administrace bezpečnosti OS, DB a síťové infrastruktury; spolupráce při přípravě bezpečnostní use-case pro jednotlivé IS; vyhledávání a ošetřování zranitelností v ICT; metodické řízení správců OS, DB a síťové infrastruktury v oblasti bezpečnosti; spolupráce při tvorbě bezpečnostní dokumentace ICT; spolupráce při řešení bezpečnostních incidentů; návrh rozvojových aktivit v rámci kybernetické bezpečnosti.
Zaměstnanecké výhody: Zázemí stabilního státního podniku; certifikovaná školení; zapojení do Cyber Security Innovation Lab, Cyber Security Testing Lab, Cyber Security University; možnost nástupu ihned;
odpovídající mzdové ohodnocení a benefity (dovolená 5 týdnů, závodní stravování, home office, pružná pracovní doba, zdravotní volno/sickday, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na dovolenou, příspěvek na MHD).

Kontakt

Státní pokladna Centrum sdílených služeb, s. p.Kontaktní osoba:
Mgr. Anna Stružková   +420 225 515 665

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Státní pokladna Centrum sdílených služeb, s. p. (IČO 03630919), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.