Prodavač/-ka potravin Veverská Bítýška

Inzerát z úřadu práce
Plat: 17 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: náměstí Na Městečku 50, Veverská Bítýška, Jihomoravský

Společnost Josef Mičánek-řeznictví a uzenářství hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači v prodejnách.

Popis pracovní pozice

První kontakt telefonicky.

Kontakt

Josef Mičánek-řeznictví a uzenářstvíKontaktní osoba:
Ladislav Mičánek   +420 602 765 853

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Josef Mičánek-řeznictví a uzenářství (IČO 13379381), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.