Prodejci mobilních produktů po telefonu v tišnově - hpp, dpč

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: nám. Komenského 124, Tišnov, Jihomoravský

Společnost MTeL direct s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodejci po telefonu.

Popis pracovní pozice

První kontakt telefonicky nebo e-mailem

V naší firmě začíná KAŽDÝ od začátku, nehledě na dosavadní získané zkušenosti či předchozí byť vedoucí pozice v předešlém zaměstnání.
Náplň práce: prodej mobilních produktů po telefonu.
Není nutná praxe, vše Vás naučíme sami a můžete tak nastartovat Vaši kariéru ve stabilní české společnosti, která je na trhu od roku 2013.

NEVÁHEJTE A POŠLETE NÁM SVŮJ ŽIVOTOPIS.
Co od Vás očekáváme?
Aktivní, energickou, komunikativní, veselou a po úspěchu dychtící osobu.
Pracovní doba: Po - Pá: 09:00 - 17:00

NABÍZÍME:
• Proplácíme dopravné, pokud nejste z místa bydliště, kde se firma nachází.
• Jistotu hlavního pracovního poměru.
• Zajímavé finanční ohodnocení+ různé benefity a soutěže.
• Přátelské zaškolení.
• Pracoviště v Tišnově (5min chůze od hlavního vlakového a autobusového nádraží).
Nástup možný IHNED
Neváhejte nám zaslat Váš životopis.
Rádi Vás pozveme na výběrové řízení a stanete se součástí našeho týmu.
Těšíme se na Vás
Monika Galová, tel. 606 645 534
MTeL direct s.r.o., nám. Komenského 124, 66601 Tišnov, e-mail: info@mteldirect.cz, galova.galova@seznam.cz

Kontakt

MTeL direct s.r.o.

Kontaktní osoba:
Monika Galová   +420 606 645 534

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) MTeL direct s.r.o. (IČO 02035154), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.