řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činností jinde neuvedení Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 150 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Na Pankráci 1724, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Diageo Czech Marketing Services s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činností jinde neuvedení.

Popis pracovní pozice

MVP: Na Pankráci č.p. 1724/129, Praha 4
Kontakt: Joslová I., tel.: 734285636, e-mail: ijoslova@deloittece.com
Znalost ruského jazyka na úrovni rodilého mluvčího; Výborná znalost anglického a španělského jazyka;
Vysokoškolské vzdělání v oboru teritoriálních studií. Specialista v regionech Ruské federace. Překladatel z angličtiny a španělštiny.

Kontakt

Diageo Czech Marketing Services s.r.o.Kontaktní osoba:
I. Joslová   +420 734 285 636

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Diageo Czech Marketing Services s.r.o. (IČO 28172060), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.