Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů Jihlava

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pávovská 913, Jihlava, Vysočina

Společnost POZEMNÍ STAVBY Jihlava, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích).

Popis pracovní pozice

Požadujeme:
doklad o ukončeném vzdělání, pracovitost, ochotu cestovat v rámci ČR, dobrý zdravotní stav, praxe v oboru výhodou.
První kontakt telefonicky, nebo e-mailem.

Kontakt

POZEMNÍ STAVBY Jihlava, spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Daniel Forman, finanční ředitel   +420 737 889 200

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) POZEMNÍ STAVBY Jihlava, spol. s r.o. (IČO 18198074), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.