Kadeřníci Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Budečská 964, Praha, Hlavní město Praha

Společnost lightmove.eu, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Kadeřníci.

Popis pracovní pozice

MÍSTO VÝKONU : Lightmove.eu, spol. s r.o. (BUDEČSKÁ), Budečská č.p. 964/5, Vinohrady
120 00 Praha 2 / KONTAKT PRVOTNÍ E-MAILEM - VALERIIA NIKOLAIENKO, e-mail: VALERIANIKOLAENKO.VN@GMAIL.COM
MINIMÁLNĚ 2 - 3 ROKY PRAXE. CERTIFIKÁTY VÝHODOU.
ODPOVĚDNOST, KOMUNIKAČNÍ DOVEDNOSTI, PŘÍJEMNÉ VYSTUPOVÁNÍ.

Kontakt

lightmove.eu, spol. s r.o.Kontaktní osoba:
VALERIIA NIKOLAIENKO  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) lightmove.eu, spol. s r.o. (IČO 07056923), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.