Operátoři osazování plošných spojů Valašské Meziříčí

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Hemy 825, Valašské Meziříčí, Zlínský

Společnost CODACO ELECTRONIC s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená.

Popis pracovní pozice

OPERÁTOŘI OSAZOVÁNÍ PLOŠNÝCH SPOJŮ
Nátup dle dohody a možnost prodloužení doby určité!
Požadujeme: vzdělání v elektro oboru, manuální zručnost, preciznost, základní znalost práce na PC.
Náplň práce: obsluha technologií pro automatické osazování plošných spojů, práce ve dvousměnném provozu.
Nabízíme: nástupní plat ve výši 16.000,- Kč, práci ve stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí, mladý kolektiv, elektronické stravenky, firemní akce, možnost vzdělávání, 5 týdnů dovolené, 13. plat.
První kontakt: E- mailem na codaco@codaco.cz
ov. 22.11.

Kontakt

CODACO ELECTRONIC s.r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Petra Podzemná  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) CODACO ELECTRONIC s.r.o. (IČO 25365312), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.