Operátor výrobních linek Dačice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 110, Dačice, Jihočeský

Společnost TEKABEN s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha zařízení na výrobu kabelů a lan.

Popis pracovní pozice

Obsluha strojů, zručnost, zodpovědnost, pečlivost, flexibilita, komunikativnost, schopnost učit se nové věci
Nabízíme: příspěvek na stravování, školení, možnost kariérního růstu, zázemí zavedené české společnosti

Kontakt

TEKABEN s.r.o.Kontaktní osoba:
Dana Havlíčková   +420 724 855 355

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) TEKABEN s.r.o. (IČO 26069695), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.