Programátor plc Litvínovice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 40 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pod Stromovkou 205, Litvínovice, Jihočeský
Vloženo před 21 dny
Aktualizováno před 21 dny

Společnost SINOP CB a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Programátoři počítačových aplikací specialisté.

Popis pracovní pozice

Náplň práce: tvorba softwaru pro aplikace MaR a jeho uvedení do provozu, tvorba projektů elektro pro systém MaR

Požadujeme: VŠ/SŠ, praxe programování PLC, PLC SIEMENS S7 200/300/1200, znalost problematiky MaR, znalost AJ slovem i písmem

Nabízíme: smluvní mzda od 40 000 Kč hrubého, pracovní smlouva na dobu neurčitou, dovolená 5 týdnů

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, pošlete nám životopis na e-mail: volnamista@sinop.cz
Bližší informace na tel.387203521 nebo https://sinop.cz

Kontakt

SINOP CB a.s.

Kontaktní osoba:
Marta Bártlová   +420 387 203 521

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) SINOP CB a.s. (IČO 26028867, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.