Vychovatel/ka Uherský Ostroh

Inzerát z úřadu práce
Plat: 24 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Sokolovská 620, Uherský Ostroh, Zlínský

Společnost Dětský domov, Uherský Ostroh,Sokolovská 620 hledá vhodného kandidáta na pozici Vychovatelé pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami.

Popis pracovní pozice

Speciální nebo sociální pedagogika. ŘP "B", kreativita, flexibilita, chuť pracovat. Kontakt telefon (po-pá 8-13 h) nebo e-mail.

Kontakt

Dětský domov, Uherský Ostroh,Sokolovská 620Kontaktní osoba:
Jana Frühaufová   +420 773 591 210

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Dětský domov, Uherský Ostroh,Sokolovská 620 (IČO 60371811), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.