Senior research engineer / malware researcher Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 55 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Praha, Hlavní město Praha

Společnost CISCO SYSTEMS (Czech Republic) s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti bezpečnosti dat a příbuzní pracovníci.

Popis pracovní pozice

MÍSTO VÝKONU PRAHA / KONTAKT PRVOTNÍ E-MAILEM : Lucie Daňhelkková, e-mail: ldanhelk@cisco.com

" Magisterský titul v oboru informatiky
" 5leté zkušenosti s navrhováním a vývojem škálovatelných aplikací pro zpracování dat
" Schopnost rychle si osvojit nové technologie
" Ochota pracovat napříč týmy a sdílet znalosti a nápady
" Týmový duch a nadšení pro práci na komplexních špičkových systémech pro detekci moderního malwaru a pokročilých kybernetických hrozeb
" Pozitivní a iniciativní přístup k řešení problémů a jejich úspěšné dokončení
" aktivní znalost reverzního inženýrství (např. statická a dynamická analýza), de-obfuscation, disassembly, související nástroje a techniky (např. IDA, BinaryNinja, Radare)
" důkladná zkušenost se softwarovým inženýrstvím (Python, C/C++) a důkladná znalost počítačových věd
" důkladná znalost APIs operačních systémů, které využívá malware (process hollowing, injection, privilege escalation)
" aktivní znalost dynamické analýzy malwaru (používání sandboxů, virtual machines)
" Plynulá angličtina

Kontakt

CISCO SYSTEMS (Czech Republic) s.r.o.Kontaktní osoba:
Lucie Daňhelkková  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) CISCO SYSTEMS (Czech Republic) s.r.o. (IČO 63979462), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.